Секс со Тамара Гуриќ чини 1000 евра од вечер

22 јануари, 20160
7

На интернет ескорт страница поставени се фотографии и понуда за 24 часовна секс услуга со српската старлета Тамара Ѓуриќ, која беше во реалното шоу Фарма. Сексот ќе ве чини 1,000 евра.

Ѓуриќ на страницата е претставена под псевдоним, а за мажите, меѓу другото, нуди неколку видови услуги.

Понудата е поставена на 18 август 2015 година на англискиот јазик, при што се наведуваат и нејзините физички карактеристики, како и опис на сексуалните услуги.

– Јас сум Тина. Имам 23 години, долга црна коса, сини очи, силикони и пушам. Ми се допаѓаат нормални мажи, и сакам дружење, секс и забава.

Контакт со мене – вели на сајтот со придружните фотографии на Тамара, која инаку се објавени на социјалните мрежи, па можно е дека некој ги злоупотребил.

Во делот на “услуги” широко се презентира листата на перверзии која наводно таа ги нуди. Така, на пример, цел ден со неа чини 1.000 евра, а доколку некој сака да ја ангажира за краток период, цената е пониска. Час дружење чини 150 евра, а 400 евра за четири часа.

Таа нуди орален секс, масажа и садомазохистички услуги, а одбива анален секс и француско бакнување. И прифаќа само секс со мажи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş