Анастасија Ражнатовиќ во едиторијал на познат американски магазин

28 октомври, 20160
6

Најпознатата тинејџерка во регионот на страните на познат светски магазин.

Анастасија Ражнатовиќ се појави во ноемвриското издание на магазинот „Gladys“. Таа пред неколку дена ги објави фотографиите од снимањето на едиторијалот, а покрај фотографиите во магазинот има и едно кратко интервју со неа. Анастасија која за многу брзо време стана позната во регионот, во интервјуто зборува за модата, која ја сака многу, потоа дека сака еден ден да има своја модна линија, како и за нејзините омилени брендови и познати личности.

На самиот крај од интервјуто, признава дека најголемо влијание на неа имале нејзината мајка и тетка и Лидија, но и дека токму Цеца и била најголема инспирација во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi