Анџелина Џоли со три нови тетоважи!

10 февруари, 20160
11

40-годишната холивудска ѕвезда беше фотографирана во Камбоџа, каде го режира својот најнов филм. На фотографиите се гледаат тетоважите кои наводно се будистички благослов за мир, љубов и просперитетен живот.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

На интернет се појавија и фотографии на кои и Бред Пит покажува нова тетоважа и позира со човекот задолжен за украсите на кожата.

Бред Пит

Џоли има повеќе тетоважи по телото, меѓу кои и голем тигар на долниот дел на грбот.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber