Бар кој лебди на вода

18 февруари, 20160
Бар кој лебди на вода

Барот  „Облак 9” се наоѓа на Фиџи и буквално лебди во кристално чистата, енергично сината вода.

Cloud 9” (Облак 9) е платформа од два ката со интернационално опремен бар и Италијанска пицерија на дрва опкружен со тиркизни води и живописни погледи.

BAR1-654x317

BAR2-654x435

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber