Бијонсе ги изненади своите фанови со нов сингл и спот

9 февруари, 20160
6

Бијонсе ги изненади своите фанови со нов сингл и спот. 34-годишната пејачка го објави музичкото видео за „Formation“ во кое се појавува и нејзината мала ќерка Блу Ајви.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber