Викторија Бекам привлече внимание со својот модерен стил

9 февруари, 20160
5

Викторија Бекам активно работи на својата нова колекција која ќе биде прикажана на Њујоршката недела на модата, па деновиве престојува во Големото јаболко.

41-годишната дизајнерка неколкупати беше фотографирана во Њујорк и како и секогаш, привлече коментари со својот модерен стил.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş