Бившата на Ноле го освојува светот

6 јануари, 20160
2

Најпознатата српска диџејка која се прослави со веста дека таа е првата голема љубов на српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ, полека но сигурно го освојува светот и своите колеги, светските диџеи.
бивша-нолеВо ноември раскошната бринета Лејди Ли престојуваше во САД и Канада каде што настапувала во луксузните клубови во Чикаго, Њујорк, Монтреал и Торонто, а овие зимски денови фановите ги опсипува со егзотични фотографии од Тајланд.

Лејди Ли во тајландскиот луксузен комплекс Ксана бич настапувала на фестивал рамо до рамо со еден од најдобрите и најплатените светски диџеи, Швајцарецот Лучиано, кој бил воодушевен од српската убавица во секоја смисла.
бивша-ноле1Веднаш по завршувањето на фестивалот Лејди Ли добила понуди за настапи во клубовите ширум Тајланд, па таму ќе остане се до крајот на јануари, а потоа продолжува со турнејата низ Азија, а помеѓу останатото ќе настапува во елитни дискотеки во Пекинг и Хонг Конг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber