Џастин Бибер со страстен бакнеж покажа дека е во врска

6 јануари, 20160
3

Џастин Бибер некое време тврдеше дека е сингл, често го поврзуваа со модели и постари дами од шоубизнисот, но овој пат тој реши да ја покаже новата девојка.
бибер21-годишниот пејач е заљубен до уши во неговата нова девојка, Хајли Болдвин.

Тинејџерите постојано се заедно и често објавуваат интимни фотографии на социјалните мрежи.

Последна во низа беше фотографијата која ја објави Џастин, а на која ја бакнува прекрасната Хејли.

Бибер очигледно дека е лудо вљубен во внуката на актерот Алек Болдвин, а семејството Болдвин нема проблем нивната миленичка да се гледа со пејачот.
бибер1

бибер2

бибер3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber