Блескавите тоалети на Греми 2016 наградите

17 февруари, 20160
4

Ако постои време и место каде е дозволенo да се прекршат сите модни правила, тогаш тоа се Греми наградите. На шоuто можеа да се видат блескави тоалети, но и некои прилично „збунувачки“ избори. Погледнете ги фотографиите од црвениот тепих и сами проценете кој спаѓа во која листа, веруваме дека нема да биде тешко.

Ели Голдинг во Stella McCartney

Statija gallery photo
Бијонсе

Statija gallery photo
Адел во Givenchy

Statija gallery photo
Криси Тиген во Yousef Al-Jasmi

Statija gallery photo
Киара во Alexandre Vauthier

Statija gallery photo
Тејлор Свифт во Atelier Versace фустан

Statija gallery photo
Лејди Гага во аутфит специјално направен за оваа прилика од страна на Marc Jacobs

Statija gallery photo
Флоренс Велш во Gucci

Statija gallery photo
Селена Гомез во Calvin Klein

Statija gallery photo
Алесандра Амброзио

Statija gallery photo
Џанел Моне

Statija gallery photo
Џој Вила

Statija gallery photo
Андра Деј

Statija gallery photo
Маника

Statija gallery photo
Скајлар Греј

Statija gallery photo
Џес Бриден

Statija gallery photo
Џекелин Ван Бирк

Statija gallery photo
Денсиа

Statija gallery photo
Зи Лала

Statija gallery photo
Каја Џонс

Statija gallery photo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber