Висока мода: Највпечатливите дизајни за Пролет 2016

17 февруари, 20160
5

Од богати орнаменти и раскошни материјали со секси и геометриски облици, Париската модна недела за висока мода помина во знакот на женственоста.

Пред вас се некои од највпечатливите дизајни кои имавме прилика да ги видиме во изминативе пет дена…

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

Statija gallery photo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş