Бред и Анџелина се селат во Европа

23 јануари, 20160
10

Бред Пит и Анџелина Џоли повторно ќе се преселат да живеат во Лондон со своите деца, додека актерот работи на продолжението на “3-та светска војна”, соопшти Фимејл фрст. Двајцата сепак уште не нашле совршен дом за многудетното семејство. Тие сакаат да купат стан, но ако не најдат, ќе изнајмат, како и порано.
The Jolie-Pitts Out In New Orleans
Во 2012 година се зборуваше дека даваат 17 000 фунти месечно за зградата “Хорнс плејс” во Лондон. Тие живееја таму 18 месеци, додека Анџелина го снимаше “Господарка на злото”, а Бред Пит – “Волшебникот”. Додека Бред Пит работи на новиот филм, Анџелина Џоли ќе се занимава со хуманитарна дејност. Децата најверојатно ќе учат во Францускиот лицеј, како кај претходниот престој во британската престолнина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş