Како изгледала Северина пред пластичните операции?

23 јануари, 20160
11

Денеска, а и години наназадважи за една од најсексипилните пејачки на Балканот, но за нејзиниот изглед не се „виновни“ само гените и грижата за својот изглед, туку и естетската хирургија.

Еве како изгледала Севе пред хирурзите да ја разубават
Untitled

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber