Бугарката која го освои Кристијано Роналдо

24 февруари, 20160
11

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо си избра нова убавица која веќе има искуство со спортисти, и тоа бугарскиот фото-модел Николета Лозанова.

По секси Колумбијката со која излегуваше неодамна, сега Роналдо ја прошири потрагата по убавици и на Балканот.

Фудбалерот наводно контактирал со убавата Бугарка откако видел нејзини фотографии на Инстаграм, па таа сега секој викенд патувала во Шпанија на средби со него.

Инаку, Николета има и претходни љубовни искуства со спортисти. Таа минатата година се раздели од бугарскиот фудбалер Валериј Божинов, а се шпекулираше дека „се вмешала“ во врската на тенисерите Григор Димитров и Марија Шарапова, што било и причина за нивно прекинување.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş