Цел свет заплака после оваа руска снимка!

15 ноември, 20160
Цел свет заплака после оваа руска снимка!

Во Русија популарно е автомобилите да имаат камери кои снимаат сè што се случува на патот, а благодарение на нив, едно видео, односно компилација на повеќе сцени, посебно допре до милиони луѓе ширум светот.

Следното видео е вистински доказ дека за човештвото се уште има надеж…

Погледнете и споделете со сите добри луѓе:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi