ДА СЕ НАЕЖИШ: Снимале акционен филм, а потоа во секунда сè тргнало наопаку!

11 ноември, 20160
ДА СЕ НАЕЖИШ: Снимале акционен филм, а потоа во секунда сè тргнало наопаку!

Прилично сме сигурни дека следново видео многумина ќе остави без текст! Се работи за видео кое прикажува каскадерска сцена која тргнала наопаку и за малку ќе убиела дел од камерманската екипа.

Многу брзо, на сите им било јасно дека каскадерот малку повеќе стиснал на гас, загрозувајќи ги животите на насобраните.

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma