Дали можете да ја препознаете оваа позната глумица?

3 јануари, 20160
14

Познатата глумица Ева Лонгорија важи за една од најубавите жени на планетата, а неодамна се вери со своето момче Хосе Антонијо Бастон.

foto: Splash
Ева е дефинитивно една од глумиците која секогаш блеска на црвениот тепих, но дали се запрашавте како изгледа кога патува?
Сега ја имате можноста да ја видите Ева неподготвена за фотографирање кога заедно со својот вереник, сопственикот на латиноамериканска медиумска куќа „Televisa“, се враќа од Дубаи за Америка.

foto: Splash

Некои би рекле дека Ева не личи на себе, додека пак други велат дека ваквото издание на глумицата е поврзано со нејзиното опуштено природно издание и фактот дека она е една обична жена.

Сепак неможе да не се примети оваа необична комбинација на тренерки, зимска јакна и сандали.

foto: Spalsh
Папараците не пропуштија да го фотографираат вереничкиот прстен на Ева, кој навистина изгледа преубаво.

Затоа следниот пат кога ќе гледате фотографии од црвениот тепих сетете се дека сите овие жени на крајот од денот се исти како  вас, луѓе со сите доблести и мани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber