Дали ова е најсреќниот човек на светот: Нема да верувате што преживеал!

8 јануари, 20160
Дали ова е најсреќниот човек на светот: Нема да верувате што преживеал!

Човекот кој добил задача со багер да сруши 113 години стар оџак само со луда среќа преживеал при извршувањето на оваа работа.

Оџакот кој не можеле да го срушат со експлозив паднал на неговиот багер, но тој не здобил тешки повреди.

Тим Филфер, кој бил задолжен за рушење на високиот оџак, преживеал.

Погледнете како изгледало:

https://www.youtube.com/watch?v=JAnp7P9Ovw8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber