Се правеше фраер па го искрши новото Бе-Ем-Ве

8 јануари, 20160
Се правеше фраер па го искрши новото Бе-Ем-Ве

Во последното продолжение на видео записот од патот Mulholland Highway се гледа возач на Бе-Ем-Ве кој поради неискуство го уништил својот скапоцен автомобил.

Видеото покажува како автомобилот влегува во кривина со неприлагодена брзина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber