Ова е најопасното куче на светот, еве што може!

8 јануари, 20160
Ова е најопасното куче на светот, еве што може!

Ова куче веројатно е најопасниот вид познат на човекот. Ејс е тригодишен питбул териер и може да направи многу нешта.

Ова куче е толку истренирано и обучено што може да препознае пиштол, а веднаш откако ќе го забележи ќе се обиде да го разоружа лицето кое го носи оружјето.

Погледнете го видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber