Денеска изгледа одлично, но како изгледала Гоца Тржан пред 20 години?

23 февруари, 20160
11

Гоца Тржан пред повеќе од 20 години била потполно друга личност и пеела во групата „Дисторзија“.

Тржан потоа била член на составот „Тап 011“ и издала три албуми со нив. Заедно со Ивана Негатив важеле за едни од најдобрите вокали на српската поп сцена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber