Непрепознатливи: Српските пејачки пред силиконите!

23 февруари, 20160
12

На почетокот на кариерата, Цеца, Дара БубаМара, Карлеуша и многу други дами по кои денеска мажите лудуваат, некогаш биле рамни како даска пред да стават силикони. Погледнете…

Некои си го “скратиле“ носот 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş