Додека ние чекаме сам да се стопи: Погледнете како се чисти снег на улиците низ светот!

8 јануари, 20160
Додека ние чекаме сам да се стопи: Погледнете како се чисти снег на улиците низ светот!

Веруваме дека и нашите служби би сакале да имаат опрема како нивните колеги на видеото подолу. Погледнете како се чисти снегот во светот:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş