Еве кои 10 работи Александар и ги забранува на Цеца!

21 јануари, 20160
3

Српскиот манекен кој деновиве е главна ѕвезда кај северниот сосед, Александар објаснил поради што момците ги изневеруваат своите девојки.

Тој навел 10 причини, а јасно е дека Цеца мора да се придржува, ако сака да го задржи згодниот манекен.

1. Ако не е заинтересирана

2. Ако е себична

3. Ако е сомнителна

4. Нагли промени во расположението

5. Ако стане многу досадна

6. Ако повеќе не може да ја насмее

7. Не е како на почетокот од врската

8. Ако другарките влијаат на неа

9. Повеќе не води сметка за својот изглед

10. Нема страст во нивниот однос

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş