Кристијано Роналдо и Алесандра Амбросио разголени за насловната страна на GQ

21 јануари, 20160
4

Кристијано Роналдо, како најславниот фудбалер и Алесандра Амбросио, како еден од водечките модели на Victoria’s Secret, беа одбрани за најновата насловна страна на GQ.

Двајцата се поим за совршено тело, па сосема очекувано, целата фотосесија слободно може да се нарече перфекција.

Повеќе разголени, отколку облечени, и двајцата позираат само по долна облека, а Алесандра се појавува и топлес.

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

kristijano.ronaldo01

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber