Еве што и подари Харис Џиновиќ на сопругата за Нова година!

5 јануари, 20160
3

Брачниот пар Џиновиќ се подготвува за дочекот на највеселата ноќ во годината. Иако тој како пејач има презафатен распоред и ретко е дома, тие среќни се кога можат да се наспијат и убаво да си поминат со пријателите.

Децата ќе добијат подароци спрема афинитетите и желбите. Секако ништо претерано, но мама и тато купуваат секогаш убави подароци.

Мелина обично не му купува подароци на Харис, затоа што тешко му се погодува подарок што би му се допаднал. А Харис на Мелина и го подарува најпосакуваниот подарок за секоја жена, платежна картичка и можност да си купи со неа што сака!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber