Го насмеа цел свет: Том Круз ги исмеа своите легендарни улоги

27 октомври, 20160
6

Гостувајќи кај комичарот Џејмс Корден, холивудскиот актер Том Круз се согласи да направи пародија од своите најдобри улоги.

Имено, комичарот Џејмс Корден во “The Late Late Show With James Corden“ му беше домаќин на актерот кој се прослави со улогите на “Невозможна мисија“ и го замоли низ еден духовит пристап, да се присетат на сите негови значајни улоги во неговата кариера.

Заедно направија пародии од улогите на Том Круз во Top Gun, Jerry Maguire, Interview with the Vampire, Mission Impossible и други.

Низ деветте минути колку што трае овој скеч, заедно ги изговорија сите познати дијалози од споменатите филмови и ја изнасмеаа публиката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi