Гоца Тржан и се поклони на Мартија од Куманово

11 јануари, 20160
Гоца Тржан и се поклони на Мартија од Куманово

Мартија Станојковиќ од Куманово има 14 години, а се појави на последната епизодата од „Пинкови ѕвездички“. Жирито беше крајно фасцинирано од изведбата на македонското девојче, а во еден момент Гоца се качи на сцена и и се поклони на Мартија.

Погледнете како изгледаше:

https://www.youtube.com/watch?v=An4R32tFGTQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş