Никол Шерцингер не крие дека е во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров

11 јануари, 20160
20

Веќе подолго време се шпекулираше дека Никол Шерцингер е во љубовна врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров, а новите папараци фотографии ги потврдуваат досегашните гласини.

37-годишната музичка ѕвезда и 24-годишниот спортист беа „уловени“ додека си разменуваа бакнеж во Бризбејн, Квинсленд.

Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров

Поранешната членка на „The Pussycat Dolls“ со големо внимание го следеше тенискиот меч на својот нов партнер во Австралија.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Пред неколку дена, Шерцингер беше фотографирана како му испраќа бакнеж за среќа на Димитров од трибините.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber