Искра Лоренс го покажа телото без Фотошоп

5 јануари, 20160
9

Таа се прослави на почетокот на оваа година, благодарение на нејзиниот изглед кој многу потсетува на Џиџи Хадид, совршените облини и позитивните пораки кои ги испраќа за своето тело.

А, моделот Искра Лоренс докажа зошто е толку популарна, покражувајќи го својот славен задник на Инстаграм, без филтри и без обработка.

Оваа 25 годишна моделка од Ворчестершајр сподели фотографија од себе си како позира во минијатурно виолетово бикини на Инстаграм.

Покрај фотографијата напиша: “Бев да пливам во џунглата вчера – без филтер или обработка, затоа што кој вели дека целулитот е маана – ТИ одлучуваш што е убавина, а тоа е подлабоко од поткожните нерамнини”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber