Како би го оцениле пролетниот стајлниг на Викторија Бекам?

6 февруари, 20160
5

Викторија Бекам не си дозволува да биде фотографирана без одличен стајлинг.

Облечена во колоритен фустан со принт со скапоцени камења и пурпурни чевли, 41-годишната сопруга на Дејвид Бекам изгледаше елегантно и модерно, како и вообичаено.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş