Како изгледа Анастастија Ражнатовиќ кога излегува во град?

13 февруари, 20160
13

Анастасија Ражнатовиќ е една од најпознатите тинејџерки на социјалните мрежи во регионот каде нејзините фанови можат да ја слеат во секој чекор.

Ќерката на Цеца Ражнавотиќ редовно објавува фотографии од нејзиниот секојдневен живот, а посебно внимание привлекуваат оние на кои покажуваа како изгледа и какви комбинации носи кога излегува во град. Погледнете!

Kаква мајка, таква ќерка, нели?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber