Северина во бикини како вистински топ модел!

13 февруари, 20160
12

Хрватската пејачка Северина се уште ужива во февруарскиот одмор на преубавите песочни плажи во источниот дел од Африка.

И додека сите ние нестрпливо ја очекуваме пролетта, Северина Којиќ веќе цела недела ужива во топлата Африка од каде постојано објавува егзотични разгледници на кои се гледаат преубавите бели песочни плажи.

Од кога е во брак со Игор, Северина изгледа сé поубаво, а доказ за тоа се и овие фотографии на кои се гледа дека нејзиното тело е во совршена форма.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber