Како изгледала Кети Пери пред да биде славна?

1 ноември, 20160
8

Во 2001 година Кети Пери била млада пејачка која патувала низ САД и пеела Христијански рок, и сега имаме видео на кое можеме да ја видиме. И тогаш звучела добро и била забавна, а нејзиното сценско име било Кети Хадсон!

Видеото се појави на Vimeo, и всушност е дел од приватната колекција на еден од корисниците, кој чистејќи по дома ја пронашол оваа скапоцена снимка. Во 2001 Кети Пери била на својата прва турнеја и во моментот кога е направено ова видео настапувала во Портланд Орегон. Тогаш поминувала многу време правејќи ја својата коса неуредна, а денес ја менува бојата на косата и шарените облеки во секој кадар од своите видеа. Погледнете ја младата и талентирана Пери и уживајте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi