Жителите на Виена и Грац ВО ПАНИКА повикувале полиција: Гром удри во НЛО над Австрија!

1 ноември, 20160
7

На небото над Виена и Грац синоќа е забележан непознат летечки објект, што предизвикало паника помеѓу жителите кои во паника повкувале полиција.

Од полицијата соопштиле дека ќе го истражат овој необичен случај бидејќи буквално биле затрупани со повици од граѓаните, а од снимката се гледа дека не станува збор за авион, ниту за метеоролошки феномен.

Погледнете:

https://www.youtube.com/watch?v=zyjmok2Tbq0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi