Кендис Свонепул за најновиот каталог на Викторијас Сикрет Спорт

6 јануари, 20160
18

Кендис Свонепул  ја замени жешката долна облека со кул спортски парчиња во најновиот каталог на Викторијас Сикрет Спорт.

Кендис на фотографиите го покажа своето неверојатно тело кое неодамна имавме прилика да го видиме и на ревијата на Викторијас Сикрет. Спортски патики, градници, хеланки и кратки топови со потписот на познатиот бренд и во кои оваа манекенка изгледа совршено. Силни бои кои ги вклучуваат розовата и жолтата, со кои Кендис изгледа подготвено за тренинг, и кои воедно ја будат желбата и во нас и ние оваа сезона да бидеме поактивни и почесто да одиме во теретана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber