Нашминкајте се како Ким Кардашијан и позајмете го нејзиниот стил…

6 јануари, 20160
19
Ким Кардашијан е позната по нејзините трикови во контурирањето на лицето, како и по нејзината беспрекорна шминка, па сите оние кои сакаат да се обидат да го позајмат нејзјниот изглед сега имаат шанса за тоа. Познатите блогерки ширум светот постојано објавуваат видео туторијали на кои се шминкаат како познатата старлета, па во продолжение погледнете ги најинтересните.
httpv://www.youtube.com/watch?v=mYy8ymsCbjI
httpv://www.youtube.com/watch?v=rYPJIH_BdaY
httpv://www.youtube.com/watch?v=i9zD5HNEtgs
httpv://www.youtube.com/watch?v=Gj21a6qFFPs
httpv://www.youtube.com/watch?v=bBLHE0ME-GA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber