Ким Кардашијан како принцезата Јасмин

16 ноември, 20160
6

Ким Кардашијан полека, но сигурно се враќа во јавниот живот по грабежот што и се случи во Париз. Сепак, малку поинаку од тоа што се очекуваше.

Додека сите чекаат од некоја страна да објави скандалозно голо селфи, реалити ѕвездата за сега се појавува само на својот веб сајт и тоа како добро познатиот лик од цртаните, принцезата Јасмин.

Кардашијан најпрвин го рециклираше својот стар син костум за да ја забавува ќерката Норт, а сега можевме да ја видиме и во виолетова верзија. Кој знае, можеби наскоро ќе го видиме и Каније Вест како Аладин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi