Ким со нов тренд: Брадавици на мегдан

9 септември, 20160
31

Изгледа дека на Ким Кардашијан и се допаѓа трендот на прозрачни материјали, па не престанува да ги носи и тоа без долна облека. Откако се појави во прозрачен корсет, од кои и се гледаа брадавиците, овој пат излезе во прозрачен металик фустан, кој исто така и ги откриваше целите гради. Ништо не остави на фантазијата.

Поводот за овој металик изглед бил концертот на Кније Вест во Медисон Сквер Гарден, каде што таа била придружувана од нејзините сестри Кендал и Кајли и од пријателот Џонатан.

Се прашуваме само како им било на оние кои се забавувале со неа и дали постојано ја гледале во градите.

Токму вечерва, Каније ќе ја промовира 4-та сезона од колекцијата Yeezy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi