Порасна ќерката на Џони Деп

9 септември, 20160
30

Лили Роуз Деп, ќерката на Џони Деп и екс партнерката Ванеса Паради пристигна во Венеција да го промовира најновиот филмски проект Planetarium.

Тинејџерката е само на почетокот на актерска кариера, а во најновиот проект, Planetarium глумеше покрај Оскаровката, Натали Портман.

Лили изгледаше прекрасно во тесниот Chanel фустан во ретро изглед и црните интересни и елегантни чевли повторно од Chanel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma