Клои Кардашијан повторно се надмина себеси

28 јануари, 20160
20

Клои Кардашијан кога е стилот во прашање, повторно се надмина себеси, но овој пат во проѕирен фустан во пудра боја со кој го откри секој дел од нејзиното тело.

На оваа девојка во последно време баш и не и цветаат рози. Пред две години се раздели од контроверзниот кошаркар Ламар Одом, а пред неколку месеци денови и ноќи поминуваше покрај неговиот болнички кревет бидејќи беше во критична состојба откако се предозираше во еден бордел. Но и покрај големите проблеми, познатата риалити ѕвезда од кланот Кардашијан не се предава, а својата утеха ја бара во постојаното вежбање во теретана и работење на своето тело. Резултатот како што можете и самите да видите е и повеќе од задоволителен. Браво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş