Рита Ора без гаќички – најлоша комбинација досега!

28 јануари, 20160
19

Погледнете како изгледаше најпознатата Албанка во светот, Рита Ора, на haute couture Paris Fashion Week на ревијата на Версаче.

Русокосата пејачка за оваа пригода носеше фустан кој е дел од колекцијата која беше преставена на ревијата, но за кој мораме да признаеме и дека не е баш најсреќниот избор за неа. Едноставно проѕирните детали од тил на фустанот во комбинација со портокаловиот материјал и врвките изгледаат провокативно, но и по малку претерано и вулгарно.

Покрај тоа, претесниот фустан кој Рита го носеше без долна облека е прекраток за неа и воопшто не стои добро на нејзиното тело, а во комбинација со сандалите и чантата кои исто така се во впечатлива портокалова боја, ова би можело да биде и една од најлошите комбинации во кои што сме ја виделе на црвениот килим досега.

Се согласувате?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber