Ана Николиќ ги почасти фановите со гола фотографија

28 јануари, 20160
18

Ана Николиќ ги израдува своите фанови со провокативна фотографија која што ја објави на популарната социјална мрежа Фејсбук.

Ана овие денови е носталгична па на нејзиниот Фејсбук профил објави фотографија од 2008 година со која ги воодушеви нејзините фанови. Таа на фотографијата позира гола, облечена само во чизми и покриена со бел чаршав.

Некои медиуми веднаш се запрашаа дали и недостига телото од пред 7 години па решила да ја објави оваа фотографија или пак, само сакаше да добие лајкови и да го привлече вниманието на медиумите. Како и да е, едно е сигурно, а тоа е дека оваа фотографија не остана незабележана од машкиот дел од нејзината публика.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş