Кога снаата ќе реши да ја подмлади свекрвата

19 јануари, 20160
Кога снаата ќе реши да ја подмлади свекрвата

Свекрвата по име Фен конечно прифатила да учествува во мејкап трансформацијата која и ја направи нејзината снаа.

Посакав мојата свекрва да биде мојот следен модел, по убедувањата конечно прифати, објаснува снаата.

Таа за своите години изгледа добро, па не требало многу труд за да изгледа помладо.

Целата трансформација и атмосферата погледнете ја во видеото:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber