Која од која поубава – поранешните девојки на момчето на Цеца

24 јануари, 20160
13

26 годишниот манекен, Александар Јововиќ, е во центарот на вниманието на балканските медиуми откако во јавноста се дозна дека тој е во врска со Цеца.

Пејачката иако најпопуларна, не е првата убавица со која Александа р е во љубовна врска. Пред Цеца тој се забавувал со Ана Марија, Јована Швоња и Дејана Живковиќ. Или сликовито:
84283_capture-20160119-040437

84283_capture-20160119-040417

84283_capture-20160119-040359

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber