Лепа Брена се фотографирала гола (18+)

24 јануари, 20160
14

Лепа Брена  секако е легенда на екс Ју естрадата. Но имаше и време, пред да стане мега популарна кога за слава  и желбата да стане позната прифаќаше се што беше потребно и што менаџерите бараа од неа.

Брена уште многу одамна се разголи за еден магазин и ги покажа своите природни гради. Овој потег на пејачката го означи почетокот на трендот „преку голотија до слава“ кое децении потоа нејзините естрадни колешки го „кренаа“ на повисоко ниво, па сега речиси секојдневно гледаме разголени фотографии, порно снимки, секс афери …

1lepa-brena5

Секако,Брена (55) во меѓувреме имала низа пластични операции па и ден денес изгледа младолико.

2lepa-brena5

3lepa-brena5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber