Летале со авион над Дубаи, а потоа погледнале низ прозор… Неверојатно!

16 февруари, 20160
Летале со авион над Дубаи, а потоа погледнале низ прозор… Неверојатно!

Летале со авион над Дубаи, а потоа низ прозор здогледале нешто неверојатно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber