Лиса Ен ја откри најголемата секс тајна на Канје Вест!

1 февруари, 20160
9

Поранешната порно актерка Лиса Ен, никогаш не се срамела да ја каже вистината во јавноста, а овојпат нејзината искреност би можела скапо да го чини Канје Вест, раперот кој под будното око на јавноста се најде поради бракот со старлетата Ким Кардашијан.

Имено, Лиса Ен на јавна исповед ја поттикна војната на Твитер меѓу раперот и неговиот колега Виз Калиф, кој ја започна врската со Амбер Роуз. Најпрво Виз го нападна новиот албум на Вест, а потоа Канје Вест возврати со напад по заедничката поранешна девојка.

– Таа е стриптизерка која ме улови во замка – напиша Вест, очигледно заборавајќи дека и неговата сопруга Ким стана славна откако нејзината порно-снимка протече во јавноста.

Токму тоа го забележа Лиса Ен па го потсети на тој факт, а потоа порача дека вечерта ќе ја мине во организација на сите мејлови кои ги примила од Канје Вест, вклучувајќи ги и оние кои ги испратил со фотографии од неговиот пенис.

This recent Kanye implosion is just the worst.. He talks down on strippers yet married the #1 OG Porn Star made Famous by @RayJ SMH

I will spend the night organizing old emails from kanye, including the amazing cock shots he sent unwarranted. all strippers rejoice! LOL

Иако засега Лиса Ен не го спомнува нивното објавување, доколку Вест продолжи да провоцира, можно е тие ненадејно да завршат на интернет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş