Сексапилната Уна Грујиќ ја “запали“ цела Србија!

1 февруари, 20160
16

Поранешната учесничка на Малдиви, Уна Грујиќ, е позната по тоа што сака да позира гола и да мами погледи со своите експлицитни изданија.

Оваа атрактивна бринета ги запали социјалните мрежи со својата последна фотографија. Таа покажа дека е горда на своето тело откако позираше само по црвена танга, ѕвездички на градите и бели чизми.

Налета на голем број на позитивни коментари но и критики за нејзиното недолично однесување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş