Што ќе добие синот на Брена за 18-ти роденден?

1 февруари, 20160
02 copy

Лепа Брена и нејзиниот сопруг Бобо Живоиновиќ наголемо се припремаат за прослава на полнолеството на помладиот син Виктор и за тоа планираат да потрошат дури 100.000 евра.

Славењето ќе биде организирано во еден познат белградски хотел и истото ќе чини околу 30.000 евра. Славеникот кој на 30-ти март ќе наполни 18 години за подарок ќе добие и модерен автомобил за кој планираат да издвојат околу 70.000 евра. На забавата ќе има околу 300 гости меѓу кои ќе има значајни имиња од светската естрада, политичката сцена, спортот.

На прославата ќе пее идната снаа Александра Пријовиќ, Рада Манојловиќ, Дарко Лазиќ, Предраг Живковиќ, Аца Лукас, Ана Бекута и многу други.

– Тоа ќе биде незаборавна забава. Ќе прославам со семејството и пријателите. На мајка ми и е важно се да биде на врвно ниво и затоа ништо не препушта на случајност. Сигурно е дека сите убаво ќе се забавуваме. Нема потреба да се прави сензација околу тоа – изјавил Виктор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber