Луна Џогани ги запали социјалните мрежи

12 февруари, 20160
14

Ќерката на пејачката Анабела и денсерот Гаги Џогани, Луна, изгледа прекрасно во пурпурниот фустан со отворен детаљ.

Фустанот е отворен во предниот дел, но очигледно дека Луна нема проблем да го стави стомачните мускули во центарот на вниманието и да ја истакне нејзината витка половина. Инаку, таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи, а секако дека најмногу лајкови добива на оние на кои носи провокативни комбинации.

Па, што велите за стилот на ова девојче?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber